Apie mus

Taikliai. Agresyviai. Teisėtai.

Pasirinktų vertybių teisingumą patvirtino ir „Tojario“ sėkmė Lietuvos verslo darbdavių konfederacijos konkurse „Geriausios verslo bitės 2008“. 
Mūsų tikslas - suteikti Jums ir Jūsų įmonei visapusę teisinę apsaugą. Teikiamų paslaugų spektras itin platus - nuo konsultacijų ir prevencinių priemonių iki atstovavimo teisme.
Bet... Pirmenybę visuomet teikiame diplomatijai, taikioms deryboms ir sklandžiam  bendravimui. Esame tikri, kad jokia teisinių veiksmų taktika neprilygsta susitarimui.

 
Patirtis

Itin daug ir vertingos patirties esame įgiję sprendžiant ginčus mokesčių ir finansinių nusikaltimų bylose - jos sudaro apie 60 procentų mūsų įmonės darbo. Klientus atstovaujame ikiteisminio  ginčų nagrinėjimo institucijose, visų instancijų teismuose. Rengiame skundus dėl mokesčius administruojančių institucijų priimtų sprendimų.
Bankroto bylose efektyviai atstovaujame bet kurią iš šalių - bankrutuojančias įmones, jų vadovus, akcininkus, kreditorius.
Taip pat dirbame šeimos, darbo ir kitose teisės srityse - atstovaujame santuokos nutraukimo bylose, darbo ginčuose teismuose, rengiame įvairius procesinius dokumentus, konsultuojame.
Atliekame skolų prevenciją bei išieškojimą.


Rezultatas - Jums

Ginčas laikomas baigtu sėkmingai, kai rezultatas tenkina klientą.
Didžiuojamės, kad patyrusių darbuotojų dėka tokie rezultatai sudaro net 95 procentus visų mūsų bylų ir tikime, kad šis rodiklis dar kils.

Paslaugos